RIGA FC Academy

“Riga FC Academy” nodrošina augstas kvalitātes futbola apmācību un rada ikvienam labākos treniņu apstākļus.
Mēs aicinām ikvienu pievienoties mūsu futbola ģimenei!

Seko Mums arī
MĒS ESAM: Mežaparks Sports Village
KONTAKTI: +371 25 118 990
SEKO MUMS:
Top
 

Skola

Futbola skolas “Rīga” ir biedrības “Riga Football Club Academy” dibināta profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde.

Pamatojoties uz biedrības “Riga Football Club Academy” dibinātāju lēmumu tika dibināta profesionālās ievirzes izglītības iestāde Futbola skolas “Rīga”, kas ar Latvijas Republikas Izglītības kvalitātes valsts dienesta 2020.gada 11. februāra lēmumu Nr. 2-26/15 tika ierakstīta Izglītības iestāžu reģistrā ar numuru 3371803346. 2020.gada 20.februarī tika licencētas profesionālas ievirzes izglītības programmas:

20V 813 00, “Futbols” un 30V 813 00, “Futbols”.

Izglītības iestādē ir 230 audzēkņi, kuri savu sportisko izglītību iegūst 15 grupās. Skolā strādā 8 kvalificētie treneri, Savukārt skolas administrācija sastāv no 2 skolas direktora un izglītības metodiķa. Nodarbību vietas Skolas nodarbības pārsvarā tiek organizētas pēc adreses Melngaiļa iela 1a, Rīgā (Skonto halle). Skolas audzēkņiem ir pieejama mākslīga seguma slēgta futbola halle, kas nodrošina kvalitatīvas mācību treniņu procesa iespējas visa gada garumā. Tāpat Skolas vajadzībām ir paredzēta sporta kompleksa “Ķeizarmežs” infrastruktūra, kas nodrošinātu lieliskas mācību-treniņu nometņu iespējas vasaras periodā.

Futbola skolas darbības pamatmērķis ir sporta profesionālās ievirzes izglītības programmu īstenošana, kas nodrošina profesionālās ievirzes sporta izglītības mērķu sasniegšanu – veselas, fiziski, garīgi un emocionāli attīstītas personības veidošanu, kura ir motivēta aktīvam, kustīgam dzīvesveidam un apzinās sporta vērtības nozīmi. Futbola skolas uzdevumi:

  • Nodrošināt profesionālās ievirzes sporta izglītības pamatzināšanu un prasmju apgūšanas iespējas;
  • nodrošināt sporta meistarības pilnveidošanas iespējas;
  • realizēt profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu, pielietojot atbilstošas apmācības metodes;
  • popularizēt sportisku un veselīgu dzīves veidu;
  • veidot pozitīvu un labvēlīgu vidi;
  • nodrošināt iesaistīto pedagogu izglītības un pašizglītošanās iespējas.

Skolas kontakti

FS “Rīga” direktors, Egons Brants: e.brants@rigafc-academy.lv , tālr: +371 28 334 407

Administrators, Tetiana Liakhova: admin@rigafc-academy.lv, tālr: +371 25 118 990